SEO Eğitim Hakkında

SEO Eğitim, senelerden beri gelen SEO ve dijital pazarlama alanındaki tecrübelerini insanlara çeşitli eğitim içerikleri ile sunan kaliteli bir eğitmen ağına sahiptir.

SEO alanında eğitimler, canlı dersler, checklistler, yazılı içerikler, danışmanlıklar ve aksesuarlar sunarak kullanıcılarına hizmet etmektedir.

Bununla beraber düzenli olarak hem kendi bünyemizde hemde müşterilerimizin bünyesinde barındırdığı web sitelerine yaptığımız SEO çalışmaları ile beraber kendimizi kanıtlamaktayız.

Hedeflerimiz

Tamamen güvenilir, deneyimli ve başarılı ekip arkadaşlarımızla beraber SEO alanında bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız, günümüzün klasikleşmiş SEO kurallarının ve bilgilerinin dışına çıkarak bunu size sunmayı hedefliyoruz.

SEO’da farklılık sunmak, sizlere tüketebileceğiniz her türlü içeriği ulaştırmak istiyoruz. Bu hususta:

  • SEO Eğitim Konuşmaları isimli oluşturduğumuz podcast serisi ile beraber sesli olarak her yerde SEO’yu öğrenebilirsiniz.
  • Instagram hesabımız üzerinden düzenli olarak paylaştığımız doping içerikler ile sizlere bu platform üzerinde de bilgi katmayı hedefliyoruz.
  • Discord üzerinde oluşturduğumuz SEO topluluğumuz ile beraber sizin sorularınıza kulak veriyor, eğlenceli etkinlikler düzenliyoruz.
  • Blog sayfamızda SEO ile alakalı detaylı makaleler, içerikler üretiyoruz.
  • SEO’nun en derin alanlarında ücretli/ücretsiz videolu eğitimler hazırlıyoruz.
  • İşlerinizi otomatikleştirebilmeniz adına SEO checklistleri hazırlıyor, paylaşıyoruz.
  • YouTube kanalımız üzerinde videolu paylaşımlar ile karşınıza çıkıyoruz.
  • Mail bültenimiz aracılığıyla (ana sayfadan katılabilirsiniz) mail kutunuza her hafta faydalı SEO bilgileri bırakıyoruz.

Ancak bunların yeterli olmadığını biliyor ve her geçen gün üstüne daha fazla şey katmayı kendimize görev biçiyoruz.

Ekibimiz

Ekibimiz SEO alanında senelerden beri gelen deneyim ve bilgi birikimini biriktirmiş, halen daha bilgiye aç insanlardan oluşmaktadır.

SEO, yazılım ve dijital pazarlama alanlarında kendilerini geliştirmiş ve ispatlamış ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Pek çok alanda ödüller, sertifikalar almakla kalmayıp halen daha SEO’nun dibini sıyıran ekibimizden gurur duyuyoruz.

Bizimle görüşmek için iletişim sayfamıza uğrayabilirsiniz.