Schema Entegrasyonu Eğitimi

Schema entegrasyonu yaparak para kazanabileceğini biliyor muydun? Günümüzde onlarca web sitesi schema entegrasyonları yaparak daha fazla trafik ve müşteri çekiyor, Google’da üst sıralara tırmanıyor.

Schema Entegrasyonları Ne İşe Yarar?

Google Sıralamalarınızı Arttırır

Doğru yapılan schema entegrasyonları ile hedef anahtar kelimelerinizde Google tarafından ödüllendirilirsiniz.

Tıklamalarınız Artar

Arama sonuçlarındaki görünürlüğünüz artacağı için insanların sizin sitenize tıklama olasılığı artacaktır. Geri sıralarda bile olsanız yüksek tıklamalar elde edebilirsiniz.

Google Sitenizi Daha Rahat Okur

Schemalar “Yapılandırılmış Veri” olarak geçmektedir. Bu da arama motoru botlarının web sitemizi daha rahat okuyabileceği, analiz edebileceği anlamına gelir.

Para Kazandırır

Web sitenize çekeceğiniz ekstra trafik ile veya sadece Schema entegrasyonları yaparak bile para kazanabilirsiniz.

%400’e Varan Hit Artışı?

Google’ın kendi yayınlamış olduğu vaka analizlerinde schema entegrasyonlarını kullanarak %400’e yakın trafiğini arttıran web siteleri mevcut.

Sizi Bekliyoruz

Sende trafiğini, gelirini ve sıralamalarını arttırmak ister misin?

Bu eğitim neler sunuyor?
Sınırsız Erişim

Tek seferlik ödeme ile dilediğiniz zaman eğitime Udemy üzerinden erişebilirsiniz.

Uygulamalı Anlatım

Videolu bir şekilde bizzat uygulayarak, detaylı ve akıcı bir şekilde anlattık.

+15 Schema

Bu eğitim içerisinde sürekli artan 15’den fazla schema entegrasyonu mevcut.

Para Kazanma Yolları

Para kazanabileceğiniz yolları, yöntemleri ve ince detayları sizlere anlattık.

Nedir Bu Schema?

Schemaları neden kullandığımızı merak ediyor olabilirsiniz. Schemalar sayesinde Google web sitemizi daha rahat okur ve bizi SERP sonuçlarında çeşitli şekillerde ödüllendirir. Buda günün sonunda bize sıralama ve tıklama artışı olarak katma değer sağlıyor.

SEO Eğitim ekibi olarak bizde web sitelerimiz üzerinde aktif olarak Schema entegrasyonlarını kullanıyor, danışmanlık verdiğimiz müşterilerimize de entegre ediyoruz.

Alakalı içerik: https://seoegitim.com/schema-nedir/

Büyüyen Sektör

Schema optimizasyonları ve entegrasyonları ile freelance platformları üzerinde hizmet verebilirsiniz. Global çapta özellikle hemen hemen her web sitesi artık schema yapılarına oldukça önem veriyor ve sitelerine bu konuda optimizasyon yapacak birilerini arıyorlar.

Fiverr, Bionluk, BHW, R10 gibi platformlar üzerinde yada direkt olarak özel şirketlere schema entegrasyonu konusunda hizmet sunabilir, bundan gelir elde edebilirsiniz.

Schemaların Uzmanı Ol

Bizzat kendi yöntemlerimle sizlere nasıl Wordpress & Özel Yazılım sitelere schema entegrasyonu yapabilirsiniz, nasıl para ve trafik çekebilirsiniz bunu anlattım.