SİTENİZİN RÖNTGENİNİ ÇEKELİM

Kapsamlı ve Detaylı SEO Analizi

Web sitenizin SEO alanındaki hatalarını tespit etmek, nasıl düzeltileceğini öğrenmek ve ilerleyen dönem için bir yol haritasına sahip olmak ister misiniz?

Kapsamlı SEO analizi hizmetimizde web sitelerinizi profesyonel araçlar aracılığıyla tarıyor, hatalarınızı gün yüzüne çıkarıyor ve analiz ediyoruz.

SEO Analizi

Sıralamalarda Yükselemiyor musunuz?

Günümüzde pek çok web sitesi SEO alanında barındırdığı hatalar, sorunlar sebebiyle yaptırdığı içerik, kelime ve backlink çalışmalarında başarısız oluyor, istediği sonucu alamıyor.

Bu sebepten ötürü SEO tarafındaki hatalarınızın profesyonel ekibimiz ve kaliteli analiz araçları ile gün yüzüne çıkartılması, bir yol haritası ile SEO maceranıza devam etmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Bu Analiz Sonucunda

  • Sitenizin hatalarını net ve şeffaf olarak görebileceksiniz.
  • Bu hataların çözümü hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
  • İlerleyen süreçte neler yapabileceğinize dair bir fikriniz olacak.
  • Yaptıracağınız içerik ve backlink çalışmaları daha faydalı olacak.
  • Yok yere para harcamaktan kurtulacaksınız.

Hangi Araçları Kullanıyoruz?

SEO alanında hem site içi hem de teknik taraftaki sorunlarınıza göz atıyoruz. Sitenizin yapısal sorunları, iç & dış bağlantıları, meta tagları ve temel sorunları bir kenara, site hızınızın geliştirilmesi, schema yapılarınız gibi unsurlara da göz atıyoruz.

Analiz araçları bizlere kapsamlı raporlar sunuyorlar fakat her hata güncel olarak bir sorun teşkil etmeyebilir, çözülmesi zorunlu olmayabilir veya gerçekten bir hata olmayabilir sizin durumunuzda.

Bu sebepten ötürü SEO Eğitim ekibi olarak hem sitenizi hem SEO analizi sonuçlarınızı karşılaştırarak sizlere özel bir rapor hazırlıyoruz.

Screaming Frog

Sitenizi yapısal olarak inceleyebildiğimiz, değerlendirebildiğimiz ve derin noktalara erişebildiğimiz kapsamlı analiz aracı.

Semrush

Sitenizin temel SEO hatalarını görebildiğimiz, analiz edebildiğimiz ve raporlayabildiğimiz analiz aracı.

PageSpeed Insights

Sitenizin hızını etkileyen faktörleri tespit etmemiz, değerlendirmemiz ve çözüme kavuşturabilmemiz adına kullandığımız analiz aracı.

Rich Results

Sitenizin schema yapılarını kontrol edebildiğimiz, hatalarını ve yapıyı kontrol edebildiğimiz analiz aracı.

SEO Analizi Fiyatı

Sizler için en uygun fiyatta bu hizmeti sunmayı hedefledik. Umuyoruz ki ilerleyen dönemde sizlerle beraber çok daha fazlasını yapabilelim. 🙂

kapsamlı seo analizi

4 Farklı Araçtan Kapsamlı Analiz
Çözüm Odaklı Detaylı Raporlama
5 Gün İçinde Teslimat

SEO alanında daha emin adımlarla atmak istiyorsan, bizimle iletişime geç

800 tl

Kısa süreliğine tatminkar fiyat!

SEO BİR SÜREÇTİR

“Günümüzün SEO çalışmalarında
rakiplerinizden ayrılmak için
doğru adımlar atmanız gerekir.”

SEO Analizi Ne İşe Yarar?

SEO analizi sayesinde, rakiplerinizden sıyrılmak için gerekli olan hatalarınızı, bu hataların çözümünü ve ilerleyen dönemde neler yapmanız gerektiğine dair bir fikir sahibi olursunuz. Bu sayede uzun vadede boş yere para ve zaman harcamaktan kurtulur, doğru bir süreç ilerletirsiniz.

Günümüzün SEO çalışmalarında rakiplerinizden ayrılmak için doğru adımlar atmanız gerekir. Bu sebepten ötürü SEO Eğitim ekibi olarak sizlere bu alanda destek sunmayı hedefliyoruz.