SEO Eğitim Konuşmaları – SEO Podcast Serisi

SEO alanında güncel, yenilikçi bir podcast serisi oluşturmayı planlıyoruz. “SEO Eğitim Konuşmaları” isimli podcast serimiz ile sizlere her zaman sunduğumuz gibi SEO’nun, arama motorlarının ve daha niceleri hakkında bilgiler sunuyoruz.

SEO Podcasti Nedir?

SEO Podcastleri, SEO Eğitim ekibi tarafından hazırlanan ve sürekli gelişmekte olan yenilikçi bir podcast serisidir. SEO’nun pek çok farklı alanında kendi yorumlarımızı ve deneyimimizi de ortaya katarak sesli bir SEO öğrenme süreci izlemenizi sağlamaktadır.

Bununla beraber web sayfamızdaki üretilen içerikleri okumaktan ziyade sesli bir özet dinleyebilir, önemli noktaları çok daha kısa sürede anlayabilirsiniz.

SEO podcastimize aşağıdaki iframe üzerinden ulaşabilir, içeriklerimizi tüketmeye başlayabilirsiniz.

Podcasti Spotify veya diğer platformlar üzerinde takibe alarak yeni bölümlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz!

Podcast Bölümlerimiz

SEO podcastimizde düzenli olarak SEO’nun pek konuşulmayan konularında bilgiler sunmaya, alışılmışın dışında bir SEO bilgisi sunmayı hedefliyoruz. Şu zamana kadar yayınlanmış podcast bölümlerimiz şunlardır:

Hangi Platformlarda Dinlenebilir?

Yeni yayına başladığımız “SEO Eğitim Konuşmaları” podcast serisi anlık olarak Spotify, Apple Music, Amazon Music ve Google Podcasts platformları üzerinde dinlenebilir.

Bununla beraber web sayfamız üzerinde oluşturduğumuz blog içeriklerinde, Discord üzerinde yürüttüğümüz SEO topluluğumuzda da bu podcast bölümlerini paylaşmaktayız.

5/5 - (4 votes)
SEO Eğitim

SEO Eğitim, bünyesinde alanında yetkin SEO uzmanlarını barındıran ve senelerdir bu sektöre değer katan yenilikçi bir SEO ajansıdır.